AULES INNOVADORES Les TIC al Natzaret Edificis del centre

AULES INNOVADORES

Les noves aules del Natzaret Esplugues

Les TIC al Natzaret

Utilització de les TIC

Edificis del centre

ACTIVITATS NADAL

ENLLAÇ AL CALENDARI D'ACTIVITATS 2017-18

DOCUMENT PDF

CURS

TUTOR

HORARI DE VISITA

MAIL

P3-A      

Isabel Garre

 dimecres 9:00 a 10:00

isabel.garre@natzaret.org

P3-B

maría Matosas

 divendres 9:00 a 10:00h

maria.matosas@natzaret.org

P4-A

Rosa Rubiralta

dijoua de 9:00 a 10:00

 

P4-B

Mercedes Isorna

 dijous

9.00h-10.00h

mercedes.isorna@natzaret.org

P5-A

Vicky Pulido

 dilluns de 15:00 a 16:00

vicky.pulido@natzaret.org

P5-B

Huertas García

 dimarts de 15:00 a 16:00

huertas.garcia@natzaret.org

1r A

Laura Muñoz

dimarts 15:00

laura.munoz@natzaret.org

1r B

Jónatan Sández

dimarts 10:00

jonatan.sandez@natzaret.org

2n A

Assumpta Ferrer

dimarts 16:00

 assumpta.ferrer@natzaret.org

2n B

Sònia Hurtado

 dimecres

10:00

sonia.hurtado@natzaret.org

3r A

Mª Asunción Pérez

 dilluns 10:00

asuncion.perez@natzaret.org

3r B Josep Mª Mestre

divendres 10:00

josepmaria.mestre@natzaret.org

4t A Núria Soldevila

dilluns 15:00

nuria.soldevila@natzaret.org

4t B

Guillem Río

 dijous 16:00

guillem.rio@natzaret.org

5è A

Juan Carlos González

divendres 15:00

juancarlos.gonzalez.lopez@natzaret.org

5è B

M.Antònia Alemany

 dilluns 11:15

mantonia.alemany@natzaret.org

6è A

Anna Torné

dilluns 10:00 

anna.torne@natzaret.org

6è B

Viki Izquierdo

dimecres 15:00

victoria.izquierdo@natzaret.org

1r ESO A                   

Anna Alemany

 dimecres de 8:15 a 9:15

anna.alemany@natzret.org

1r ESO B                      

Sandra Martín

 divendres de 8:15 a 9:15

sandra.martin@natzaret.org

2n ESO A                     

Beatriz Llobet

dimarts de 15:00 a 16:00

beatriz.llobet@natzaret.org

2n ESO B                     

Inma Moreno

dimecres de 15:00 a 16:00

inma.moreno@natzaret.org

3r ESO A                     

Susana Vasquez

 dimarts de 15:00 a 16:00

susana.vasquez@natzaret.org

3r ESO B                     

Inma Cruz

 dimecres de 15:00 a 16:00

inma.cruz@natzaret.org

4t ESO A                     

Juanan Delgado

 dimarts de 8:15 a 9:15

juanan.delgado@natzaret.org

4t ESO B                     

Victòria Torras

victoria.torras@natzaret.org

1r BATX A                   

Anna Ragón

anna.ragon@natzaret.org

1r BATX B                  

Miriam Varela

 dilluns de 15:00 a 16:00

miriam.varela@natzaret.org

2n BATX A                   

Xavier Sauqué

dimarts de 8:15 a 9:15

xavier.sauque@natzaret.org

2n BATX B                    

Dolors Polonio

dolors.polonio@natzaret.org

banner defintivo

logo formulari batxillerat

MUSICAL.png

Blocs1.jpg

Activitats paraescolars 2

ACCÉS

alexia.jpg

facebook.jpg

virtual

Volver